На консультацію до цього лікаря я йшла по рекомендації мого іншого лікаря)
Олена Павлівна максимально уважна, професійна, компетентна, дуже комунікабельна, розповідає все максимально доступно, чітко, влучно, в приємній і комфортній манері, немає проблеми як такої, що потрібно з людини самостійно «кліщами» по два слова витягувати якусь інформацію своїми запитаннями, лікар самостійно розповідає всю потрібну інформацію лаконічно та зрозуміло, відповідає на будь які запитання. Як людина дуже приємна. Від візиту залишились лише позитивні враження