Нова medical - медичний центр
Основним нашим критерієм в роботі є шанобливе ставлення до клієнта, вибудовування довірчих відносин між лікарем і пацієнтом, відсутність поліпрагмазії (гіпердіагностика і всеосяжне лікування), чим останнім часом сильно «грішить» сучасна медицина.
Колектив клініки складається з професіоналів високого рівня. Лікарі та медсестри мають великий досвід роботи у практичній охороні здоров’я, як державного, так і приватного його сегмента. Прийом ведуть висококваліфіковані фахівці: лікарі 1-ї, вищої категорії, кандидати медичних наук, завідувачі спеціалізованих відділень і т.д.
Наші переваги
Сучасне обладнання та найкращі спеціалісти – запорука точної діагностики та правильного лікування. Ми керуємося європейськими стандартами та протоколами надання медичної допомоги, а також рекомендаціями ВООЗ.
Використовуємо комплексний підхід та бережем ваш час. Ми зібрали все найкраще в одній клініці. Щоб отримати медичні послуги європейського рівня, вам не доведеться їздити по похмурих закладах у різних кінцях міста, стояти у чергах і тижнями чекати результатів.
Поважаємо наших пацієнтів. Ми з повагою ставимося до кожного нашого пацієнта і вважаємо, що ви маєте право на найкраще медичне обслуговування. Ми працюємо чітко та оперативно.
Діагностика та інші послуги
Щиро дякую лікарю Олесю Андрію Євгеновичу за професіоналізм, уважність та якісне лікування. Рекомендую!
Сьогодні був на процедурі у лікаря Олеся Андрія Євгеновича. Дуже уважний лікар!
Процедура пройшла добре, без жодного дискомфорту. Детально все пояснив під час та після обстеження. Рекомендую як гарного спеціаліста.
чудовий фахівець) уважно вислухала, все переглянула) надала рекомендації ))
Була на огляді у Катерини Олександрівни і скажу чесно її уважність та небайдужість до пацієнта на всі 100%
Хочу подякувати чудовому спеціалісту Олені за професійний массаж. У вас золоті руки. Руки від Бога!!!
Така чудова лікарка👏 Просто вау!
Це таке задоволення - коли лікар робить навіть більше, ніж я очикувала.
Таааак мені ще ніколи не робили УЗД👍
З різних ракурсів, і збоку, і навіть сидячи, і повторно після 400 мл теплої води. Лікарка все пояснювала, так детально роздивилась. Дуже професійно.
Хочу залишити щирий відгук про лікаря-проктолога Олесь Андрія Євгеновича. До нього зверталася моя бабуся для проведення колоноскопії, і ми залишилися дуже задоволені як професіоналізмом лікаря, так і його ставленням до пацієнта.
Лікар уважно вислухав, усе детально пояснив, відповів на всі запитання та зміг заспокоїти перед процедурою. Колоноскопія пройшла максимально комфортно, без сильно болю та зайвого стресу, що було дуже важливо для людини старшого віку.
Окремо хочеться відзначити делікатність, тактовність та людяність лікаря — він підтримував бабусю протягом усього обстеження.
Щиро рекомендуємо цього спеціаліста всім, хто шукає уважного та професійного лікаря-проктолога.
На консультацію до цього лікаря я йшла по рекомендації мого іншого лікаря)
Олена Павлівна максимально уважна, професійна, компетентна, дуже комунікабельна, розповідає все максимально доступно, чітко, влучно, в приємній і комфортній манері, немає проблеми як такої, що потрібно з людини самостійно «кліщами» по два слова витягувати якусь інформацію своїми запитаннями, лікар самостійно розповідає всю потрібну інформацію лаконічно та зрозуміло, відповідає на будь які запитання. Як людина дуже приємна. Від візиту залишились лише позитивні враження
професійне ставлення до пацієнта, доброту до людей, кожен приходить зі своєю проблемою та настроєм. Олена Павлівна професійно знаходить відповідь для кожного. Дякую!
Висловлюю щиру подяку гінекологу Бенюх Марії Віталіївні за кваліфіковану допомогу та дієве лікування.Лікар надає чіткі рекомендації,уважна та чуйна.Дякую за підтримку під час лікування.
Хочу подякувати Олені Павлівні за її вмілі руки, добру душу, доброту до хворих людей та сумлінне виконання своєї роботи.
Велика подяка Олесь Андрію Євгеновичу за професіоналізм і гарне відношення!Рекомендую ,як спеціаліста!
Після двох пологів живіт так і не повернувся до попередніх форм, хоча тренувалася 4 рази на тиждень. Вирішила спробувати кріоліполіз. Процедура тривала близько години, відчувався холод і легке тиснення, але не болюче. Через місяць померяла — мінус 4 см в талії! Через 3 місяці після курсу результат стабільний. Дуже задоволена!
Я мріяла 4 роки про видалення новоутворення на обличчі завдяки Андрію Євгеновичу моя мрія здійснилася.
Дякую Вам за прекрасну роботу .
Як добре, що серед всіх тривог і негараздів сьогодення є люди, справжні фахівці своєї справи, та ще й чуйні і уважні, вселяють в тебе спокій та надію, що все обовʼязково буде добре!
Це лікар - ендокринолог
Ільницька Марія Михайлівна.
Чудова лікарка, любить свою справу і пацієнтів, це відчувається, не шкодує витрачати свій особистий час на нас, пацієнтів.
До моєї проблеми, рецидив щитовидної залози, підійшла професійно, проявила справжнє співчуття та турботу. Уважно вислухала, пояснила причину моєї проблеми, дала пораду і дуже вдалу. Все чітко, зрозуміло, ефективно.
Ви справжній лікар, бездоганний фахівець своєї справи, доброї душі людина.
Моя подяка щира та безмежна.
Міцного Вам здоровʼя, невичерпної енергії, вдячних пацієнтів, миру та процвітання!
Всі узд під час вагітності проводилися у Олени Павлівни. Настільки чуйна людина, гарний спеціаліст, хотілося відвідувати навіть частіше, ніж потрібно☺ Рекомендую
Кращого уважнішого спеціаліста важко знайти.
Хочу подякувати Олені Павлівні за її чуйність, людяність, доброзичливість і високий професіоналізм. Ви дуже гарна людина і висококваліфікований лікар.
Хочу висловити подяку лікарю-масажисту Майєр Світлані Петрівні.
Потрапила до Світлани Петрівни по рекомендації адміністратора Оксани, шукала висококваліфікованого і досвідченого лікаря, бо маю проблеми зі спиною.
Світлана Петрівна виявилася уважною, чуйною і турботливою людиною. У неї надзвичайно майстерні, делікатні і чутливі руки, які дають змогу розслабитись і навіть подрімати під час сеансу масажу.
Отримала значне покращення самопочуття, хоча ще є над чим попрацювати.
Рекомендую лікаря всім, хто потребує такого лікування.
Кавітація — це моє порятунок! Робила на зону живота і боків. Після 6 процедур мінус 6 см в талії, жир пішов саме звідти, де треба. Процедура безболісна, відчуваєш тільки легку вібрацію і тепло. Вже після 2 сеансу помітила зміни. Тепер носжу сукні, про які навіть не мріяла!
Лікар найвищої кваліфікації! Допомогла моїй доньці. Професійно , спокійно, доброзичливо . Дякую!
Ліполазер — найм'якша процедура з усіх, що пробувала! Робила на зону живота. Процедура абсолютно безболісна, навіть приємна. За курс з 10 сеансів мінус 5 см в талії, шкіра підтягнулася, з'явився рельєф. Результат помітний вже після 3 процедури. Дуже рекомендую!
екомендую лікаря.
Щиро дякую Олесю Андрію Євгеновичу за високий професіоналізм, турботу та чуйне ставлення під час процедури,яку роблю вже не один раз . Його знання та увага допомогли мені витримати цю процедуру.Андрій Євгенович не тільки справжній майстер своєї справи, а ще й приємна, чуйна, доброзичлива людина.
Андрій Євгенович,
бажаю вам здоров'я, щастя, миру та успіхів у вашій нелегкій праці!Дякую!
Дякую ВЕЛИЧЕЗНЕ Андріану Сергійовичу, по перше, що затримався на робочому місці, щоб мене прийняти👍👍👍
По друге, що дуже професійно виконав процедуру, з якою я звернулася. Дуже приємний, позитивний та комунікабельний Лікар🤗🤗🤗 Рекомендую💛💙
Щиро дякую Олесю Андрію Євгеновичу за високий професіоналізм, турботу та чуйне ставлення під час процедури/ колоноскопії/. Його знання та увага допомогли мені витримати цю процедуру.Андрій Євгенович не тільки справжній майстер своєї справи, а ще й приємна, чуйна, доброзичлива людина. Дуже дякую його помічниці Юлі за її турботу, увагу та добрі слова підтримки під час процедури.
Андрій Євгенович, Юля!
Бажаю вам здоров'я, щастя, миру та успіхів у вашій нелегкій праці!
Чудова клініка і завжди привітний персонал. Лікар Уманська Олена Павлівна прекрасний спеціаліст, дуже уважно і відповідально відноситься до своєї роботи.
Приємно, що в нашому місті є така клініка, де завжди нададуть допомогу!!! Успіхів вам!
Андрій Євгенович це для мене Лікар знахідка.... Врятував моє лице, за що, дуже Йому вдячна🤗 Так професійно все зроблено, навіть шраму не залишиться....👍👍👍Чуйне відношення його та медсестри, що йому допомагала 🤗🤗🤗 Дякую 💛💙
RF-ліфтинг — це магія! Після схуднення на 15 кг шкіра на животі та руках обвисла. Пройшла курс з 8 процедур. Шкіра підтягнулася, стала щільнішою і гладкішою. Целюліт на стегнах майже зник. Відчуття ніби помолодшала на 5 років. Процедура приємна, як масаж з теплом.
Знайомство і консультація з лікарем - це мій «джекпот». Візит до лікаря пройшов легко. А я так хвилювалася)). Андрій Євгенович професіонал своєї справи, чуйний, уважний та дуже приємний у спілкуванні, видно, що турбується про своїх пацієнтів. А ще у нього дуже хороша медсестра) Дякую Вам за Вашу увагу! Задоволена що звернулася саме до Вас.
Дуже вдячні Олені Іванівні за дбайливе ставлення до дітей. Дуже уважно обстежила дитину, сама зробила тест на інфекцію, порадилася з колегою та призначила лікування. Ретельно підійшла до вибору призначень, доступно розказала всі нюанси лікування. Тепер, за потреби- тільки до неї. Ще раз дякую Клініці за уважний підбір персоналу!
Щира подяка лікарю Бублик Олені Іванівні за уважність до кожної деталі, ретельне дослідження, доступне роз'яснення та призначення ефективного лікування, що дало очікуваний результат - одужання дитини!
Дякуємо медичному персоналу клініки за компетентність, витримку, підхід, навіть, до найменших пацієнтів! Дуже важливо, особливо для дитини, яке враження залишається після візиту, а те, що було величезною проблемою, відійшло у минуле! Відтепер, тільки Нова Медікал!!!
Велике спасибі лікарю Бєлєнському Жанну Віталійовичу за високофахову консультацію і просто людське відношення до хворого пацієнта. Раджу всім, у кого проблеми з хребтом консультуватися в цього лікаря.
Велика поляка Олені Іванівні за чуткість, доброзичливість, терпімість та професіоналізм.
Нещодавно уклали декларацію з педіатром Гузьо Наталією Василівною. Дуже задоволені, що знайшли такого уважного, компетентного, привітного лікаря! Діти ходять із задоволенням на прийом!!! Дуже вдячні!!!
Фахівець найвищого рівня. За весь свій досвід спілкування з лікарями - саме цей професіонал вразив мене так, що я залишаю відгук!
Складно підібрати слова, щоб передати враження від її рук і методик.
Я вже сумую, що пройшла курс. Хочу знову однозначно, буду чекати. Поки що записала дітей, бо впевнена, що саме Світлана допоможе!
Результат мого курсу масажу перевершив усі мої очікування. Випадок у мене не простий. Але зараз мені зручно тримати поставу і мені це зручно, раніше такого не було. Вам дуже пощастить потрапити до неї. Дякую Вам, така людина як Ви безцінна, це щирі слова.
Дуже рада що потрапили до такогочудового спеціаліста Бублик Олені Іванівні.Таких спеціалістів зараз дуже мало. Дякую вам . Рекомендую
Неймовірно привітні адміністратори, дуже уважні, пригостили смачною кавою.
Лікар гінеколог, Бойко Анна Борисівна, має високу кваліфікацію,чемне і професійне обслуговування.
Рекомендую!
Дуже рада що потрапила до такого чудового спеціаліста. Лікар професійно провів процедуру, був дуже приємний, розуміючий і постійно питав про самопочуття. Задоволена повністю , тому рекомендую цього лікаря.
Дуже дякую Нікіті Миколайовича за консультацію для моеї мами...був великий тиск,врятував,назначив правильне лікування,лікар від Бога....рекомендую..люблю вас, Ви найкращий.
Дякую за кваліфікований та просто приємний, уважний прийом. Дуже часто доводиться бувати на прийомі у лікарів і не завжди це проходить спокійно та без нервів. Прийомом лікаря задоволена!!!
Консультація у лікаря проходить легко та без страху. Дуже хороший спеціаліст, якому можу довірити своє здоровʼя! Рекомендую без сумніву!)
Чудовий лікар, все дуже зрозуміло розповідає та дає відповіді на всі запитання! Враження тільки позитивні, рекомендую.
Дуже раджу потрапити на масаж до Майєр Світлани Петрівни! Особисто я після першого ж візиту зрозуміла, що це мій лікар! Досвідчена, тактовна, професійна! У неї делікатна, але інтенсивна і дієва техніка. Після курсу масажу моя спина просто ожила! Також мій син підліток пройшов у неї курс лікувально-профілактичного, що так важливо для підлітків у період активного росту і формування. Лікар дала йому поради щодо виконання вправ для підтримки результату і супроводжує навіть після закінчення курсу! Від душі рекомендую Світлану Петрівну і дорослим і малим!
Кардіолог Нікіта Миколайович - уважний лікар, все розпитав, зробив кардіограму, назначив дієві припадати . Дякую! Рекомендую.
Дуже вдячна Андрію Олеговичу, самопочуття після п'яти сеансів значно покращилося, продовжую лікування.
Вдячна за уважність та професіоналізм,дуже рада що потрапила саме до цього Лікаря.
Спасибо большое доктору Осипенко Андрею.Доктор от Бога...суппер врач.РЕКОМЕНДУЮ.
Юлія Ігорівна лікар своєї справи ми до неї потрапили дуже задоволені !!!!
Лікар на своєму місці,дуже уважний,допомагає. Професійно володіє своєю справою,на своєму місці. Роблю процедуру неодноразово, чудовий фахівець, була неодноразово, задоволена повністю ,тому рекомендую цього лікаря.
Найкращі рекомендації, рекомендую !
Андрій Олегович, моя спина без ваших рук не може існувати!!! Дякую за Ваш професіоналізм! Дуже раджу!
Дуже уважний до пацієнтів лікар. Процедура ендоскопії пройшла максимально комфортно, лікар дуже обережний та постійно підтримував контакт, заспокоював та говорив як правильно дихати аби процедура пройшла швидко та без дискомфорту. Таких лікарів наразі дуже мало, які турботливо ставляться до своїх пацієнтів. Безумовно рекомендую.
Лікарка уважна, чуйна. Дає вичерпні відповіді. Без корони на голові, як більшість.
Вдячна за проведене хірургічне втручання і позитивне налаштування під час процедури.
Щиро вдячні молодому, але досвідченому лікарю Олесю Андрію Євгеновичу за кваліфіковану допомогу. Лікар на своєму місці. Професійно володіє своєю справою та допомагає людям. Дякуємо. Рекомендуємо.
Хочу висловити щиру вдячність Андрію Євгеновичу за вражаючий професіоналізм і неймовірне ставлення до пацієнтів. Дякую за ваш внесок у моє здоров'я та вашу турботу. Ви - справжній лікар і гідний представник своєї професії.
Доброго дня, був в даному закладі відвідував лікаря, все сподобалось, оперативно вирішену проблему, послугами задоволений
Доброго дня. Був в цьому закладі. Все добре, послугами закладу задоволений.
Щиро вдячна лікарю УЗД - Матюшинцю Сергію Анатолійовичу, за його професіоналізм, уважність до найменших деталей під час проведення УЗД-діагностики.
Рекомендую його, як спеціаліста.
Дякую вашій клініці за те, що підбираєте тільки кваліфікованих та надійних фахівців.
Професіонал з гарним ставленням до людей. Провів складну процедуру,виявив проблему,не втрачаючи часу направив на додаткові аналізи,що зберегли час і життя пацієнту. Дуже вдячні!
Дуже классний педіатр, дуже уважна, обдивилась дитину повністю і вушка, і носик, і горло, і жвотик, уважно вислухала, назначила єфективне лікування. Сама дуже приємна і чуйна людина, нічого зайвого все лаконічно і по ділу
Дякую вам!
За хороше людське відношення та професійну консультацію. За золоті руки які робили мені перев'язки.
Завдяки вам мене прооперували і я залишилась з ногою.
Ще раз дякую!!!
Лікарка професійна й дуже уважна. Спілкування і підхід до пацієнта на рівні найкращих приватних клінік. Рекомендую!
Я безмежно вдячна цьому лікарю за проведену операцію по видаленню новоутворень та професійно зроблений дуже акуратний шов ваша праця безцінна, ви лікар від бога бажаю вам благополуччя, миру бережить себе
Хочу висловити свою вдячність лікарю за його професіоналізм, за кваліфіковану і дуже вчасну допомогу по видаленню абсцесу. Щиро дякую за людяність і допомогу.
Дякую психологу ,допоміг сину вчасно знайти проблему та подолати її.
Дякую Юлії Ігорівні,за те що зробила гарно свою роботу і вчасно виявила на УЗД у мого сина, що в нього відкрита артеріальна протока, після обстеження була проведена операція в Охмадиті.
Щиро вдячні Андрію Євгеновичу. Вдало провів операцію по видаленню новоутворення, маленький акуратний косметичний шов. Відповідав на питання поза робочим часом. Уважний і приємний у спілкуванні .
Найкращі рекомендації, чудовий фахівець, був неодноразово, задоволений повністю, рекомендую!
Велика подяка лікар-реабілітологу Осіпенко Андрію Олеговичу за професійний та індивідуальний підхід. Гарний настрій та самопочуття після масажу гарантовані.
Дуже вдячна лікарю Олені Павлівні за професіоналізм, чуйсність, уважність, доброзичливість! Спеціаліст з досвідом на високому рівні!Рекомендую!
Велика вдячність лікарю Олесь Андрію Євгеновичу. Зняв шви(скоби) після складної операції дуже швидко та зовсім безболісно! Чудовий лікар з золотими руками!
Дуже добре обслуговування, позитивні лікарі все на вищому рівні, я був задоволений своїм візитом. Бажаю усім доброго здоровя.
Задоволена відвідуванням клініки👍 Особлива подяка лікарю Отоларингологу Бублик Олені Іванівні за професіоналізм, добре і чуйне ставлення. Побільше б таких лікарів!
Дуже вдячний лікарю хірургу Олесь Андрію Євгенійович клініка Новомедикал Васильків. У мене була кіста в лівій половині живота, що лопнула, утворився абсцес. Нажаль звернутися до лікарні я не мав часу. Записався на найближчий час в Новомедикал і отримав повну допомогу.
Лікар допоміг мені. Я відчув полегшення через 20 хвилин. Я дуже вдячний лікарю і медсестрі за поміч. У мене був абсцес, а зараз я відчуваю себе дуже добре.
Хорoша сучаснa клініка, суперoве облaднання, прoфесійні лікaрі та загaлом персoнал дужe привітний, зручнo, що можнa пройти обстеження вечером пiсля робoти або у вихiдні дні,
звeрталась не одноразoво - залишилaсь задoволена рeзультатом лікування. Клiніку рeкомендую всiм. Успіху Вaм!
Дуже вдячна лікарю офтальмологу за консультацію та призначене лікування. Лікар адекватний, все чітко і зрозуміло пояснила. Лікування допомогло вже на наступний день, через 2 дні запалення ока взагалі пройшло.
Офтальмолога раджу. Та й клініка сама охайна, дівчата на рецепшині приємні. Мені все сподобалося!

