Олесь Андрій Євгенович
Напрями професійної діяльності:
- консультативний прийом;
- невідкладні оперативні втручання;
- гастроскопія;
- колоноскопія;
- хірургія гнійно-запальних захворювань ( абсцеси, фурункули, панарицій, ніготь, що вріс);
- хірургічне лікування доброякісних новоутворень ( папіломи, кондиломи, ліпоми);
- первинна хірургічна обробка ран;
- перев`язки різного ступеня складності;
- корекція, видалення та висічення рубців.
Відгуки
Щиро дякую лікарю Олесю Андрію Євгеновичу за професіоналізм, уважність та якісне лікування. Рекомендую!
Сьогодні був на процедурі у лікаря Олеся Андрія Євгеновича. Дуже уважний лікар!
Процедура пройшла добре, без жодного дискомфорту. Детально все пояснив під час та після обстеження. Рекомендую як гарного спеціаліста.
Хочу залишити щирий відгук про лікаря-проктолога Олесь Андрія Євгеновича. До нього зверталася моя бабуся для проведення колоноскопії, і ми залишилися дуже задоволені як професіоналізмом лікаря, так і його ставленням до пацієнта.
Лікар уважно вислухав, усе детально пояснив, відповів на всі запитання та зміг заспокоїти перед процедурою. Колоноскопія пройшла максимально комфортно, без сильно болю та зайвого стресу, що було дуже важливо для людини старшого віку.
Окремо хочеться відзначити делікатність, тактовність та людяність лікаря — він підтримував бабусю протягом усього обстеження.
Щиро рекомендуємо цього спеціаліста всім, хто шукає уважного та професійного лікаря-проктолога.
Велика подяка Олесь Андрію Євгеновичу за професіоналізм і гарне відношення!Рекомендую ,як спеціаліста!
Я мріяла 4 роки про видалення новоутворення на обличчі завдяки Андрію Євгеновичу моя мрія здійснилася.
Дякую Вам за прекрасну роботу .
екомендую лікаря.
Щиро дякую Олесю Андрію Євгеновичу за високий професіоналізм, турботу та чуйне ставлення під час процедури,яку роблю вже не один раз . Його знання та увага допомогли мені витримати цю процедуру.Андрій Євгенович не тільки справжній майстер своєї справи, а ще й приємна, чуйна, доброзичлива людина.
Андрій Євгенович,
бажаю вам здоров'я, щастя, миру та успіхів у вашій нелегкій праці!Дякую!
Щиро дякую Олесю Андрію Євгеновичу за високий професіоналізм, турботу та чуйне ставлення під час процедури/ колоноскопії/. Його знання та увага допомогли мені витримати цю процедуру.Андрій Євгенович не тільки справжній майстер своєї справи, а ще й приємна, чуйна, доброзичлива людина. Дуже дякую його помічниці Юлі за її турботу, увагу та добрі слова підтримки під час процедури.
Андрій Євгенович, Юля!
Бажаю вам здоров'я, щастя, миру та успіхів у вашій нелегкій праці!
Андрій Євгенович це для мене Лікар знахідка.... Врятував моє лице, за що, дуже Йому вдячна🤗 Так професійно все зроблено, навіть шраму не залишиться....👍👍👍Чуйне відношення його та медсестри, що йому допомагала 🤗🤗🤗 Дякую 💛💙
Знайомство і консультація з лікарем - це мій «джекпот». Візит до лікаря пройшов легко. А я так хвилювалася)). Андрій Євгенович професіонал своєї справи, чуйний, уважний та дуже приємний у спілкуванні, видно, що турбується про своїх пацієнтів. А ще у нього дуже хороша медсестра) Дякую Вам за Вашу увагу! Задоволена що звернулася саме до Вас.
Дуже рада що потрапила до такого чудового спеціаліста. Лікар професійно провів процедуру, був дуже приємний, розуміючий і постійно питав про самопочуття. Задоволена повністю , тому рекомендую цього лікаря.
Лікар на своєму місці,дуже уважний,допомагає. Професійно володіє своєю справою,на своєму місці. Роблю процедуру неодноразово, чудовий фахівець, була неодноразово, задоволена повністю ,тому рекомендую цього лікаря.
Найкращі рекомендації, рекомендую !
Дуже уважний до пацієнтів лікар. Процедура ендоскопії пройшла максимально комфортно, лікар дуже обережний та постійно підтримував контакт, заспокоював та говорив як правильно дихати аби процедура пройшла швидко та без дискомфорту. Таких лікарів наразі дуже мало, які турботливо ставляться до своїх пацієнтів. Безумовно рекомендую.
Вдячна за проведене хірургічне втручання і позитивне налаштування під час процедури.
Щиро вдячні молодому, але досвідченому лікарю Олесю Андрію Євгеновичу за кваліфіковану допомогу. Лікар на своєму місці. Професійно володіє своєю справою та допомагає людям. Дякуємо. Рекомендуємо.
Хочу висловити щиру вдячність Андрію Євгеновичу за вражаючий професіоналізм і неймовірне ставлення до пацієнтів. Дякую за ваш внесок у моє здоров'я та вашу турботу. Ви - справжній лікар і гідний представник своєї професії.
Професіонал з гарним ставленням до людей. Провів складну процедуру,виявив проблему,не втрачаючи часу направив на додаткові аналізи,що зберегли час і життя пацієнту. Дуже вдячні!
Дякую вам!
За хороше людське відношення та професійну консультацію. За золоті руки які робили мені перев'язки.
Завдяки вам мене прооперували і я залишилась з ногою.
Ще раз дякую!!!
Я безмежно вдячна цьому лікарю за проведену операцію по видаленню новоутворень та професійно зроблений дуже акуратний шов ваша праця безцінна, ви лікар від бога бажаю вам благополуччя, миру бережить себе
Хочу висловити свою вдячність лікарю за його професіоналізм, за кваліфіковану і дуже вчасну допомогу по видаленню абсцесу. Щиро дякую за людяність і допомогу.
Щиро вдячні Андрію Євгеновичу. Вдало провів операцію по видаленню новоутворення, маленький акуратний косметичний шов. Відповідав на питання поза робочим часом. Уважний і приємний у спілкуванні .
Найкращі рекомендації, чудовий фахівець, був неодноразово, задоволений повністю, рекомендую!
Велика вдячність лікарю Олесь Андрію Євгеновичу. Зняв шви(скоби) після складної операції дуже швидко та зовсім безболісно! Чудовий лікар з золотими руками!

